Wybory samorządowe 2010
Wybory samorządowe 2010
Komunikaty obwodowych komisji wyborczych w
Stęszewie z dnia 10 listopada 2010 roku o
składach obwodowych komisji wyborczych

K O M U N I K A T
OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ
NR 1 W STĘSZEWIE
z dnia 10 listopada 2010r.

O SKŁADZIE OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ
                                          
1. BUKSALEWICZ ALEKSANDER Przewodniczący Komisji

2. GIELNIK GRZEGORZ Zastępca Przewodniczącego

3. BĄKOWSKA WANDA Członek

4. GROBELNY KRZYSZTOF Członek

5. KWIATEK EWELINA Członek

6. MAŁYGA AGNIESZKA  Członek

7. NOWAK BEATA Członek

8. PRZYBYLSKA ALEKSANDRA  Członek

9. SOŁTYSIAK MAGDALENA Członek

Siedziba komisji:

Dom Kultury,
ul. Poznańska 11,
Stęszew 
tel. 61 8 134-071

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej 
Nr 1 w Stęszewie
/-/ Aleksander Buksalewicz


K O M U N I K A T
OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ
NR 2 W STĘSZEWIE
z dnia 10 listopada 2010r.

O SKŁADZIE OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ
                                          
1. JABŁECKI TOMASZ Przewodniczący Komisji

2. OLEJNICZAK WITOLD Zastępca Przewodniczącego

3. ANDRZEJCZAK EWA Członek

4. BUKOWSKA KATARZYNA Członek

5. DUDKA ŁUKASZ Członek

6. SKRZYPCZAK ALICJA Członek

7. SNUSZKA HELENA Członek

8. SZYFTER MICHALINA Członek

9. WASELCZYK BEATA  Członek 

Siedziba komisji:

Dom Kultury,
ul. Poznańska 11,
Stęszew 
tel. 61 8 134-071

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej 
Nr 2 w Stęszewie
/-/ Tomasz Jabłecki


K O M U N I K A T
OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ
NR 3 W STĘSZEWIE
z dnia 10 listopada 2010r.

O SKŁADZIE OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ
                                          
1. SZYFTER WIESŁAW Przewodniczący Komisji

2. PAWLAK EUGENIUSZ Zastępca Przewodniczącego

3. BUSZ ANETA Członek

4. IDKOWIAK DARIUSZ Członek

5. IGNASIAK AGNIESZKA  Członek

6. KOŚCIUSZKO MONIKA Członek

7. KOWALSKA AGNIESZKA Członek

8. SNELA JANINA Członek

9. WOŹNICZAK MICHAŁ Członek

Siedziba komisji:

Gimnazjum,
ul. Szkolna 1,
Stęszew
tel. 61 8 134-147

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej 
Nr 3 w Stęszewie
/-/   Wiesław Szyfter


K O M U N I K A T
OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ
NR 4 W STĘSZEWIE
z dnia 10 listopada 2010r.

O SKŁADZIE OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ
                                          
1. OLEJNICZAK HENRYK Przewodniczący Komisji

2. NOWICKA ANNA Zastępca Przewodniczącego

3. BOROWIAK MARIAN Członek

4. BRUDŁO ANDRZEJ Członek

5. KACZMAREK KATARZYNA Członek

6. KAŹMIEROWSKA KATARZYNA Członek

7. MICHALAK MARCIN Członek

8. ORNAL JUKSEL Członek

9. SPYCHAŁA TERESA Członek

 
Siedziba komisji:

Szkoła Podstawowa,
ul. Poznańska 25,
Stęszew 
tel. 61 8 134-192

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej 
Nr 4 w Stęszewie
/-/  Henryk Olejniczak


K O M U N I K A T
OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ
NR 5 W ŁODZI
z dnia 10 listopada 2010r.

O SKŁADZIE OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ
                                          
1. KAŁEK MIROSŁAW  Przewodniczący Komisji

2. PIASECKA EWA Zastępca Przewodniczącego

3. KOCIEMBA JOLANTA Członek

4. KOSICKI DANIEL  Członek

5. KÓSKA BOGUMIŁA  Członek

6. OSOWSKA JULIA Członek

7. WOROCH TADEUSZ Członek

Siedziba komisji:

Budynek byłej szkoły, 
ul. Szkolna 24,
Łódź
tel. 61 8134 - 441

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej 
Nr 5 w Łodzi
/-/  Mirosław Kałek



K O M U N I K A T
OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ
NR 6 W MODRZU
z dnia 10 listopada 2010r.

O SKŁADZIE OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ
                                          
1. JANKOWIAK ZYGMUNT Przewodniczący Komisji

2. KOCIEMBA STEFAN Zastępca Przewodniczącego

3. LEONARSKA DANUTA Członek

4. MAREK MATEUSZ Członek

5. SZYPURA WERONIKA Członek

6. TIL BOGUMIŁA  Członek

7. WOROCH DOMINIKA Członek

Siedziba komisji:

Szkoła Podstawowa,
ul. Kościuszki 14,
Modrze
tel. 61 8 195-772

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej 
Nr 6 w Modrzu
/-/ Zygmunt Jankowiak



K O M U N I K A T
OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ
NR 7 W STRYKOWIE
z dnia 10 listopada 2010r.

O SKŁADZIE OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ
                                          
1. SZYMAŃSKI TOMASZ Przewodniczący Komisji

2. WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR Zastępca Przewodniczącego

3. PAWLICZAK MARZENA Członek

4. SOMMERFELD DARIUSZ Członek

5. TIL EWA Członek

6. WOROCH  JAKUB Członek

7. ZWIERZCHOWSKA ANNA  Członek

Siedziba komisji:

Świetlica wiejska,
ul. Bukowska 2,
Strykowo
tel. 61 8 134-531

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej 
Nr 7 w Strykowie 
/-/ Tomasz Szymański


K O M U N I K A T
OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ
NR 8 W JEZIORKACH
z dnia 10 listopada 2010r.

O SKŁADZIE OBWODOWEJ  KOMISJI WYBORCZEJ
                  
         
1. PIETRUSZYŃSKI GRZEGORZ Przewodniczący Komisji

2. STAWNA TERESA Zastępca Przewodniczącego

3. DANIELEWICZ EWA Członek

4. FRĄCKOWIAK LIDIA Członek

5. KACZMAREK MAGDALENA  Członek

6. KOŁODZIEJEK MARIA Członek

7. OSOWSKA SANDRA  Członek

8. STACHOWIAK DOROTA Członek

9. TARGOSZ AGNIESZKA  Członek

Siedziba komisji:

Szkoła Podstawowa,
ul. Parkowa 7,
Jeziorki
tel. 61 8 196-087

Przewodniczący
Obwodowej Komisji Wyborczej 
Nr 8 w Jeziorkach
/-/  Grzegorz Pietruszyński

 

 

 

Opublikowane przez: Wojciech Siwczak | Data wprowadzenia: 2010-11-12 10:22:41 | Data modyfikacji: 2010-11-12 10:37:03.
Data wprowadzenia: 2010-11-12 10:22:41
Data modyfikacji: 2010-11-12 10:37:03
Opublikowane przez: Wojciech Siwczak
« powrót
 
Dodatkowe Informacje:
Adres:
Gmina Stęszew
ul. ul. Poznańska 11
62-060 Stęszew
Kierownik Jednostki
Kontakt:
Tel: (+48 61) 819 71 20
Fax: (+48 61) 813 42 87
e-mail: urzadgminy@steszew.pl