Wybory samorządowe 2010
Wybory samorządowe 2010
Komunikat Miejskiej Komisji Wyborczej z dnia 3
listopada 2010 r.

Komunikat Miejskiej Komisji Wyborczej
w Stęszewie
z dnia 3 listopada 2010 r.
w sprawie składu obwodowych komisji wyborczych

Na podstawie paragrafu 11 ust. 1a punkt 2 Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 4 września 2006 r. sposobu zgłaszania kandydatów na członków komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania terytorialnych komisji wyborczych i obwodowych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw, Rady m.st. Warszawy i rad dzielnic m.st. Warszawy (M.P. Nr 61 z 2006, poz. 641, z późn. zm.)

Miejska Komisja Wyborcza w Stęszewie informuje, że uchwałą Nr 4/2010 z dnia 03.11.2010 r. powołała następujące Obwodowe Komisje Wyborcze:


1/ Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Stęszewie w składzie:   
                                              
                         
1. BĄKOWSKA WANDA Stęszew
2. BUKSALEWICZ ALEKSANDER Będlewo
3. GIELNIK GRZEGORZ  Stęszew
4. GROBELNY KRZYSZTOF Stęszew
5. KWIATEK EWELINA Krąplewo
6. MAŁYGA AGNIESZKA  Dębienko
7. NOWAK BEATA Krąplewo
8. PRZYBYLSKA ALEKSANDRA  Stęszew
9. SOŁTYSIAK MAGDALENA Sapowice


    Siedziba komisji:

   Dom Kultury,
   ul. Poznańska 11,
   Stęszew
   tel. 61 8 134-071

2/ Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Stęszewie w składzie: 
                                                                      

1. ANDRZEJCZAK EWA Stęszew
2. BUKOWSKA KATARZYNA Zamysłowo
3. DUDKA ŁUKASZ Konarzewo
4. JABŁECKI TOMASZ Stęszew
5. OLEJNICZAK WITOLD  Stęszew
6. SKRZYPCZAK ALICJA Stęszew
7. SNUSZKA HELENA Zamysłowo
8. SZYFTER MICHALINA Stęszew
9. WASELCZYK BEATA  Witobel

   Siedziba komisji:

   Dom Kultury,
   ul. Poznańska 11,
   Stęszew
   tel. 61 8 134-071

3/ Obwodowa Komisja  Wyborcza Nr 3  w Stęszewie w składzie:

                                                  
             
1. BUSZ ANETA Witobel
2. IDKOWIAK DARIUSZ Strykowo
3. IGNASIAK AGNIESZKA  Stęszew
4. KOŚCIUSZKO MONIKA Stęszew
5. KOWALSKA AGNIESZKA Łódź
6. PAWLAK EUGENIUSZ Witobel
7. SNELA JANINA Stęszew
8. SZYFTER WIESŁAW Stęszew
9. WOŹNICZAK MICHAŁ Stęszew

    Siedziba komisji:

    Gimnazjum,
    ul. Szkolna 1,
    Stęszew
    tel. 61 8 134-147

4/ Obwodowa Komisja  Wyborcza Nr 4 w Stęszewie w składzie:
                                        
                                                              
1. BOROWIAK MARIAN Stęszew
2. BRUDŁO ANDRZEJ Słupia
3. KACZMAREK KATARZYNA Trzebaw
4. KAŹMIEROWSKA KATARZYNA Zamysłowo
5. MICHALAK MARCIN Wielkawieś
6. NOWICKA ANNA Krąplewo
7. OLEJNICZAK HENRYK Zamysłowo
8. ORNAL JUKSEL Witobel
9. SPYCHAŁA TERESA Stęszew

    Siedziba komisji:

   Szkoła Podstawowa,
   ul. Poznańska 25,
   Stęszew
   tel. 61 8 134-192


5/ Obwodowa Komisja  Wyborcza Nr 5  w Łodzi  w składzie:
    
                                                                          
1. KAŁEK MIROSŁAW  Będlewo
2. KOCIEMBA JOLANTA Drożdżyce
3. KOSICKI DANIEL  Witobel
4. KÓSKA BOGUMIŁA  Będlewo
5. PIASECKA EWA Stęszew
6. SKRZYPCZAK RENATA Jeziorki
7. WOROCH TADEUSZ Stęszew

    Siedziba komisji:

   Budynek byłej szkoły,
   ul. Szkolna 24,
   Łódź
   tel. 61 8134 - 441

6/ Obwodowa Komisja  Wyborcza Nr 6 w Modrzu w składzie:

                     
                                                                                    
1. JANKOWIAK ZYGMUNT Zaparcin
2. KOCIEMBA STEFAN Drożdżyce
3. LEONARSKA DANUTA Strykowo
4. MAREK MATEUSZ Strykowo
5. SZYPURA WERONIKA Modrze
6. TIL BOGUMIŁA  Będlewo
7. WOROCH DOMINIKA Stęszew


    Siedziba komisji:

   Szkoła Podstawowa,
   ul. Kościuszki 14,
   Modrze
   tel. 61 8 195-772


7/ Obwodowa Komisja  Wyborcza Nr 7 w Strykowie  w składzie: 
                             
                                                  
                                                                                                
1. PAWLICZAK MARZENA Strykowo
2. SOMMERFELD DARIUSZ Strykówko
3. SZYMAŃSKI TOMASZ Strykowo
4. TIL EWA Będlewo
5. WIŚNIEWSKI SŁAWOMIR Strykowo
6. WOROCH  JAKUB Stęszew
7. ZWIERZCHOWSKA ANNA  Strykowo

       Siedziba komisji:

    Świetlica wiejska,
    ul. Bukowska 2,
    Strykowo
    tel. 61 8 134-531


8/ Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Jeziorkach w składzie:

                           
                                                                                                 
1. DANIELEWICZ EWA Będlewo  
2. FRĄCKOWIAK LIDIA Modrze 
3. KACZMAREK MAGDALENA  Tomice
4. KOŁODZIEJEK MARIA Jeziorki
5. OSOWSKA SANDRA  Tomice
6. PIETRUSZYŃSKI GRZEGORZ Słupia
7. STACHOWIAK DOROTA  Mirosławki
8. STAWNA TERESA Jeziorki
9. TARGOSZ AGNIESZKA  Piekary

    Siedziba komisji:


   Szkoła Podstawowa,
   ul. Parkowa 7,
   Jeziorki
   tel. 61 8 196-087

               
                                                                                                                                                Przewodniczący 
Miejskiej Komisji Wyborczej 
w Stęszewie
/-/  Mieczysław Kaczmarek

 

 

Opublikowane przez: Wojciech Siwczak | Data wprowadzenia: 2010-11-05 07:13:50 | Data modyfikacji: 2010-11-10 16:17:56.
Data wprowadzenia: 2010-11-05 07:13:50
Data modyfikacji: 2010-11-10 16:17:56
Opublikowane przez: Wojciech Siwczak
« powrót
 
Dodatkowe Informacje:
Adres:
Gmina Stęszew
ul. ul. Poznańska 11
62-060 Stęszew
Kierownik Jednostki
Kontakt:
Tel: (+48 61) 819 71 20
Fax: (+48 61) 813 42 87
e-mail: urzadgminy@steszew.pl